Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

REĢISTRĀCIJA

 

 

Lūdzu aizpildiet šo formu, lai reģistrētos sistēmā:

1. Vispārīgā reģistrācijas informācija

E-pasts: *

Telefons:

Parole:

Parole (vēlreiz):

Vārds:

Uzvārds:

 

2. Diskusiju/komentāru informācija

Segvārds diskusijām:

 

3. Nomas profils **

Juridiskais statuss:

fiziska persona

juridiska persona

Adrese:

Adrese 2:

Pilsēta:

Valsts:

Fakss:

Bankas nosaukums:

Bankas filiāle:

Bankas SWIFT kods:

Bankas konta nr.:

 

4. Marketinga informācija

Vēlos saņemt piedāvājumus no Campo
 
 

 

*

Ar zilu krāsu atzīmētie lauki aizpildāmi obligāti.

**

Nomas profils ir informācijas bloks, kas nepieciešams nomas pasūtījumu veikšanai. Pirms katra nomas pasūtījuma Jums tiks dota iespēja pārbaudīt un nepieciešamības gadījumā mainīt šo informāciju. Ja netaisaties veikt nomas pasūtījumus, tad šis bloks Jums nav aktuāls.

 

 

Kāds labums no reģistrēšanās?

Tikai reģistrējoties sistēmā jūs varat izmantot pilnu Campo nomas rezervēšanas sistēmas un veikala funkcionalitāti. Bez reģistrācijas nebūs iespējama pasūtījumu izdarīšana (tomēr jūs varat izveidot pasūtījuma grozu un tādejādi veikt izmaksu kalkulācijas).

Reģistrētiem lietotājiem pasūtītāja datu lauki aizpildās automātiski - gan nomas un veikala pasūtījumos, gan pasākumu pieteikumos. Jūs aiztaupat sev pūles atkārtoti ievadīt savus personas datus un/vai kontaktinformāciju katru jaunu reizi izdarot pasūtījumu vai piesakoties kādam no Campo pasākumiem.

 

Piedaloties diskusijās reģistrēto lietotāju segvārds būs sarkanā krāsā un piedos jūsu viedoklim lielāku svaru kā citiem no anonīmo komentētāju bariņa.

 

Reģistrētie lietotāji var saņemt savā e-pastā Campo īpašos piedāvājumus un jaunumu informāciju (tikai, ja atzīmēsiet formā atbilstošo ķeksi).

 

Tikai reģistrētie lietotāji, kuri piekrituši saņemt Campo jaunumu informāciju e-pastā, iepērkoties on-line veikalā saņem lojalitātes, kluba vai dīleru atlaides, kuras tiek piešķirtas vadoties ne tikai no jūsu darījumu vēstures pie mums, bet arī no jūsu aktivitātes pasākumos, diskusijās, maršrutu apspriešanā, piedzīvojumu aprakstu un bilžu galeriju veidošanā un tml.

Savas veikala atlaižu cenas jūs varat redzēt tikai pēc pieslēgšanās ar savu lietotāja e-pastu un paroli, kuru vēlams neaizmirst.

Campo neredz jūsu paroles un nevar tās atgādināt. Aizmirstu paroļu gadījumā rīkojieties saskaņā ar norādēm zemāk.

 

Aizmirsu paroli

Ja esat aizmirsis paroli, otrreiz nav jāreģistrējas. Ja atceraties e-pastu, ar kuru reģistrējāties, spiediet šeit. Ja neatceraties arī savu epastu, piezvaniet mums vai atsūtiet epastu, nevis veidojiet jaunu kontu.


Klubs > Reģistrācija

Lapu uztur: Inno.web