Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Beļandkīka, Seļdara, Muksu. Pamirs

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Dobrič

06.03.2007

16:45

Paldies Atvaram un līdzautoru kolektīvam! Pēc šitā izlasīšanas beidzot tā īsti rodas priekšstats, ko nozīmē sestās kategorijas pārgājiens un kļūst skaidrs, kas tā pļenckāšanās, (sliktākajā gadījumā ar dažu km pastaigu), ar ko tu, cilvēks, nodarbojies, no šāda pārgājiena atrodas gaismas gadu attālumā.

martines

08.03.2007

14:16

Man atkal tā 28. datuma lūzuma aina "uzbūrās" tik tipiski klasiska: viens kaut ko velk, cits peld, vel kāds brauc...

Pepy

14.03.2007

18:32


Tam tā bija jānotiek...Kas attiecas uz pārējo - Latvijas ūdeņnieki bja un ir stipri.

Zaķene

19.03.2007

08:51

Tā nav tehniskā atskaite, bet grupas dienasgrāmata!
Kā tas izskatījās no l.kr.? Šis ir TIKAI mans redzējums.
Kad atgriežamies no izlūkošanas, S. un V. pārprāmējas uz kr.kr. Paņemu mantas un sākam apnešanu pa l.kr. Atgriežoties pie katamarāniem, redzu, ka A2 startē uz otru krastu. Jautāju Kārlim, kāpēc tā. Viņš atbild, ka arī esot gribējuši nobraukt un viņš atļāvis. Jautāju, ko tādā gadījumā domā pats darīt. Atbild, ka vēl nezinot – domājot. Paņemu mantas un sāku kāpt augšā pa klintīm (turpinu apnešanu). Pametu acis uz upi un ieraugu, ka A2 lēnām un mierīgi straume nes virsū akmenim. Kliedzam un žestikulējam, lai viņus brīdinātu, bet tas nav iespējams – upe spēcīgi trokšņo. Redzam overi un to, ka abus aiznes straume, bet viņi turas pie rāmja un airi ir rokās. Tālāko aizsedz klints. Pametu nešļavu un steidzos, cik jaudas uz apnešanas beigu vietu, kur mums pēc tam būtu bijis jādrošina braucēji. Neviena nav. Meklējam, skatāmies – nekā. Ejam atpakaļ uz sākuma vietu. Redzu, ka O. un K. sēž uz katamarāna, ceļas it kā uz kr. kr., bet nē – iet krācē, pie tam - atkal virsū tam pašam akmenim. KĀPĒC? Nezinu. Atkal overis, bet O. atraujas no katamarāna, viņu aiznes gar kr.kr., K. ar katamarānu – gar l.kr. Atkal skrējiens pa klintīm uz apnešanas beigu vietu. Atkal nekā. Apnesam visas mantas, ziņojam V. un S. par gatavību sagaidīt. Viņi veiksmīgi piebrauc. Esam satriekti.
Tālāk ir tikai pieņēmumi. Zinu, ka pirms daudziem gadiem, kad Kārlis bija „vislabākajā” formā, viņš ar savu pārinieku ir vairākas reizes, ilgi nedomājot, lecis bīstamā krācē pakaļ neveiksminiekiem, arī no svešām grupām. Ar panākumiem. Vai tā notika arī šoreiz? NEZINU. Ja būtu kaut mazliet aizkavējušies, kamēr mēs nokļūstam savā postenī!
B.

Pepy

21.03.2007

11:02

K.meistarība un pieredze bija nesalīdzināma ar A2 un O.,bet nevar būt tas,kas nevar būt. Nav nejaušība tas,ar kādu nāvi cilvēks pagodina Dievu. Tālākais jau bija komandas gara spēka pārbaudījums. Arī tā nebija nejaušība.

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Ekspedīcijas

Lapu uztur: Inno.web