Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Tebra no Aizputes

Komentāri

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Dobrič

08.03.2004

10:20

Vai nav kādam info, kā ar laivošanas iespējām pa subj. minēto maršrutu apmēram maija sākumā? Nav bebri visu upi no viena gala līdz otram aizgāzuši?

Dobrič

12.07.2004

09:56

Gabals no Aizputes līdz Štakeldangai, šķiet, nav braucams pat teorētiski, ja nu vienīgi palos.Aiz Štakeldangas tilta jau kaut ko varēja mēģināt darīt, vienīgi airēšanas vietā sanāk atstumšanās ar airi no krastiem. Pēc nākamā tilta sākas gabals, ko var ieteikt tiem, kam laivoshana asociējās ar nepārtrauktu līšanu zem/stumšanos pāri kokiem apnešanām un minimālu airēšanu - sanesumi ik pa metriem 30, ja kaut kur nav sanesumu, tad noteikti ir akmeņains sēklis un ja kaut kur var arī pabraukt, tad tur būs tīkli vai maluzvejnieku sadzīti armatūras gabali. Ja kārtīgi ņemās, pa divām dienām līdz Apriķiem varbūt arī ka var nokļūt - mums tas neizdevās:)
Aiz Apriķiem Tebra ir OK, koku upē daudz, bet gandrīz visi ir apbraucami vai izlienami pa apakšu - nesami bija divi ozoli nedaudz aiz Apriķiem. Kādus 10 km aiz Apriķiem ir akmeņainas straujteces - pretīgas vietas mazā ūdenī, pēc tam upe paliek mierīga un kādus 12 km jāairējas pa kāpostiem. Pašas Tebras beigas un visa Sakas upe ir liels dīķis un pretvējā braukt tur galīgi nebūtu forši. Ja nav baigais vējš, var iebraukt jūrā, ja ir baigais vējš, tad brauciena beigšanai ideāla vieta ir labajā pusē pirms paša mola, kur ir viegla izkāpšana mauriņā; turpat ir arī autostāvvieta, krogs ar pirti un citas ekstras:)

JS

23.04.2014

09:28

Kā pašlaik Tebrā ir ar ūdens līmeni? Var braukt no Apriķiem maija brīvdienās?

JR

23.04.2014

09:52

pirms pāris gadiem Jāņos no Apriņķiem tika braukts. Apraksts ir uzrakstījies un atrodās tepat.
Augšminētās grūtības ar seklumiem manuprāt ir pārspīlētas. IMHO Tebra ir braucama jebkurā līmenī.
Minētais krogs, kā dzird, ir nosvilis; iespējams ka nu jau atjaunots.

San

24.04.2014

13:31

tebru braucu no apriķiem līdz jūrai 13ajā gada jūnija pašā sākumā ar kanoe.
pirmie 10 km bija jautri ar sagāzumiem, bet jānes bij kāds 3 reizes, pārējais bij braucams. upe, daba fantastiska, garlaicīgāk palika pēc tebras satekas ar durbi

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web