Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Vai Tartaks ar kanoe braucams vasarā?

Komentāri

 

1..6

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Znotiņš

15.04.2014

00:22

Gribas kādu ~80km Latgales maršrutu ar kanoe vasarā. Daugavas loki jau braukti. Ja sāk Rušonā vai vēl kādā augstākā ezerā km savāktos, bet nav nekādas informācijas par ezeru savienojumiem tur. Gandrīz 10 gadus vecas bildes caur Campo par Tartaku vasarā (augstā ūdenī) redzēju. Campo maršruta aprakstu arī lasīju. Vai kāds ir braucis pēdējā laikā?

JR

15.04.2014

09:18

Veca-pre-veca info ir tāda ka Dubna zem Višķiem ir nekāda. t.b - nav vērts.
Iesaku izskatīt Pededzi, Maltu, Rēzekni. Pēzekne sākot no Rēzeknes pilsētas ir braukta salīdzinoši nesen Jāņos; ir OK.

Gaujmalietis

15.04.2014

15:30

Pagājušā gada augustā nobraucu Dubnu un Tartaku visā garumā - tiesa pretējā virzienā, pret straumi.
Tartaks vasaras līmenī nav normāli braucams, it īpaši pēdējie 10 km - daudz koku aizgāzumu un seklu krāču, kuras nākas apnest vai jābrien. No Cirīša ezera līdz Pakaļņa ezeram gan nav īpašu problēmu aizbraukt, ja neskaita Cirīša HES dambi.
Dubna lejpus Luknas ezeram nav interesanta ūdenstūrismam. Zemi aizauguši krasti un gŗūti atrast pat krastā izkāpšanas vietas, nemaz nerunājot par nometnes vietām. Pati upe aizaugusi ar ūdenszālēm par ~70 - 80% - tik aizaugušu upi savā praksē nekad nebiju redzējis!

tjotja_sonja

16.04.2014

00:19

Tartaku vislabāk braukt aprīļa beigās vai maija sākumā, ja ir labs līmenis (šis gads neskaitās). Pie liela līmeņa ir interesanti - straumīte, koku sagāzumi, vecas dzirnavas un citi prieki. Vienu gadu paziņas brauca ar kanoe - nu kā zilonis peļķē. Paši ar SOT laivām to upi braucam (ērti tikt pāri sagāzumiem).

Kaspars

16.04.2014

23:00

man patīk nr 4. = patiesība+ar pieredzi ir arī Nr 3, ieklaisies arī nr 2
Patiesi viedokļi kas korelējami ar attiecīgā gada hašfdivio līmeni reģionā/upē.
Veisxmi+hašdiviO

Kaspars

23.04.2014

14:33

Latgalē ir tāda entuziastu firma "Dēkaiņi" http://www.dekaini.lv/, kuru vada foršs cilvēks, ģeogrāfs un mans draugs Sandis Šķēps. Viņš ir izbraucis lielāko daļu Latgales upju. Ar viņu var sazināties (viņa mājas lapā ir kontakti) un pārrunāt iespējas. Mājaslapā ir arī dažādi maršrutu varianti pieejami.

 

1..6

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web