Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Stokholma-Botnijas līcis Ālandu salas-Somu līcis-I

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Reizēm roņi ir eži, kas noskuvušies

15.08.2018

15:07

Versijas par jūsu braucienu ir tik ļoti atšķirīgas, bet skaidrs, ka sadarboties, normāli komunicēt, būt laipniem ir jāmācās individuāli, nevis grupās, kur visi apsaukājas. Nu un Gundar, laivai stūre un šverts laikam nav ekstras, bet tīri derīga manta, ko ?

Reizēm roņi ir eži, kas noskuvušies

15.08.2018

15:15

p.s. Apbrīnā paklanos Ilzes un Kristas priekšā par mentālo noturību un fizisko izturību.

Agris

15.08.2018

19:03

Būtu jauki, ja informācija būtu par braucienu - man patiktos redzēt maršruta karti, lasīt par taktiskajiem apsvērumiem, redzēt kādu bildi utt. Nu tā, lai gribas pašam aizbraukt un to redzēt! Vismazāk par kašķi. Jā, jā, nevar noliegt, ka "privātās dzīves" tipa skandāli rada intrigu, bet dzeltenā prese vienmēr jāuztver kritiski un šeit nekāda karstā statementa īsti nav. Situācija būtu atšķirīga, ja tvnetā mēs lasītu ziņu "Pie Stokholmas uz kuģu ceļa sabraukts latviešu kajakinga gigants, pārējos mēģina atrast Zviedrijas krasta apsardze"... bet nekā tāda jau nav.
Nez vai "noskūtajam ezim" varētu piekrist, ka šādā situācijā kāds varētu būt pareizāks par citiem - visi bija pieauguši cilvēki. Nezinu vai kādam ārpus "loka" vispār būtu jānostājas kādā pusē un domāju, ka dalībniekiem pavisam nopietni vajadzētu apsvērt kā sava "kašķa" publicitāti padzēst laukā no visādām interneta vietām, jo nekādu pozitīvu kapitālu tā nedod. Nevienam! Kompānija nekāda - ar to nav ko lepoties. Tā ir nepārdomāta rīcība katram atsevišķi, slikta plānošana, tas nav kapitāls. "Veļas mazgāšana", ko katrs mēģina iebīdīt savā gultnē, iespējams, ir pamācoša, bet tikai sadaļā "kā sačakarēt pasākumu, atsakoties no klasiskām grupas vadības vērtībām"!
Morāle sanāk ļoti īsa - katrs, kas šādā tūrē devās kaut ko pierādīt - savu varēšanu vai to, ka citiem ir švaki ar varēšanu, vai jeb kā kā citādi apliecināties, ir potenciāls drauds pārējo veselībai un dzīvībai. Tādi, kā noprotams, ir bijuši. Daži pat ar tehnisko nodrošinājumu savas lielās patiesības tūlītējai publiskošanai no notikuma vietas... Un, ja tādu vienuviet ir daudz, tad labi, ka viss beidzies bez upuriem.

IlzeB.

15.08.2018

22:29

Tā kā esmu viens no ‘loka’, kurš tajā pasākumā piedalījās un tās situācijas arī piedzīvoja - paturu tiesības palikt pie sava viedokļa, kāds tas ir publicēts manā privātajā soc.mediju kontā. Neko negrasos dzēst ārā vai mainīt.
Ja ir vēlme pēc kartēm, bildēm – laipni lūgti, varu parādīt.
Nevienam nav jānostājas šajā vai citā pusē, bet izdarīt secinājumus.
Kas attiecas uz īso morāli pēc šī pasākuma – katram, kurš devās šajā tūrē, bija nopietni jāapsver sava sagatavotība – gan morālā, gan fiziskā, gan tehniskā. Daži to nebija pienācīgi izdarījuši un radīja draudus ne tik daudz grupai, cik sev.
Nevienu brīdi šis nebija paredzēts kā izklaides brauciens tūrisma režīmā – bija jānobrauc noteikta kilometrāža noteiktā laikā. Ar tūrismu var nodarboties citos pasākumos, šim bija sportiski mērķi jau no paša sākuma.

Henriks

16.08.2018

08:50

"kā sačakarēt pasākumu, atsakoties no klasiskām grupas vadības vērtībām"!
Tas ir tas, par ko centos pārliecināt pasākuma publiku. Diemžēl, atsaucības nekādas , tāpēc sanāca kā sanāca.
PS. Filmas nebūs, kaut materiāls safilmēts, jo nav ne mazākās vēlmes.

JR

16.08.2018

10:06

"Bet kurš gan mūsu mežā galvenais?"

Ja par galveno grib būt vairāk kā viens, un kategoriski nemaina šo viedokli - tas ir klasisks revolūcijas priekšnoteikums.

Henriks>JR

16.08.2018

10:32

Ar to gribēšanu konkrētajā gadījumā bija tieši otrādi- neviens negribēja uzņemties. Šī un iepriekšējo pasākumu organizators dažus dalībniekus jau pasākuma gaitā neapmierināja. Problēma , iespējams, bija tāpēc ka jau organizēšanas stadijā nebija skaidri zināms vadītājs. Neuzskaitīšu šeit īpašību kopumu , kas, manā skatījumā, būtu nepieciešamas šāda un līdzīgu pasākumu vadītajam, jo tā varētu būt tēma atsevišķai diskusijai. Pieminēšu tikai vienu- pamatota pārliecība par sevi un savām spējam, kas izslēdz nepieciešamību "'izrādīties" un turēties pie savas taisnības par katru cenu. Tāpat zinu, šai lomai nederu , jo apzinos savas vājās puses. Katrā ziņā, ja vadītājam, manā vērtējumā nav nepieciešamo īpašību, tad pasākumā labāk nepiedalos . Labāk braukt vienam. Bet ja jau esi piekritis, tad sorry, gala vārds paliek vienmēr viņam.

OskarsG

16.08.2018

11:05

Pilnībā piekrītu Agra viedoklim visās detaļās, bet ir Ilzes skaidrojums , kas absolūti pamatots. Distance un laiks tai dotais, bija zināms jau ziemā nepārprotami, kā sportisks, mazo maratonu seriāls. Daži tam izrādījās sagatavoti, daži mazāk vai pilnīgi negatavi. Tā ceļojuma sadaļa, ko varētu saukt par "cepienu" uzdod tikai vienu jautājumu - VAI KOMANDAS DAļAI , KAS GATAVOJUSIES, BūTU JĀTAISA KOREKCIJAS IECERĒ, PIEMēROJOTIE TIEM , KAS NAV SAGATAVOJUšIES ... Manuprāt, klasiska tūrisma versijā protams jāatrod kompromisi utt. un tā arī nebūtu ne liela ne maza problēma. Šai gadījumā viss ir nedaudz savādāk - Projekts stipri ambiciozs, visi ir pieaugušie, neviens netiek pamests jūrā, jebkuram tiktu sniegta palīdzība un atbalsts mājup transportēšanās sakarā. Nav pieredzējušu vadītāju šādam piegājienam un visi mācāmies. Nekādu vadītāju statusi netika braucienam cilāti un nevienam tas nav saistoši nonākot kaut kur..

JR

16.08.2018

11:10

no malas skatoties(lasot publicētos materiālus), iespaids ir savādāks - vairākiem dalībniekiem bija atšķirīgi viedokļi par to, kas ir darāms. Un neviens nepiekāpās, bet darīja pa savam.

JR

16.08.2018

11:17

jāsaka ka piekrītu OskarsG (ciktāl vispār varu spriest, jo klāt nebiju)
Attiecīgi tiem, kas nebija gatavi, tas bija jāatzīst; pārējiem bija tas jāakceptē un jāvienojas par dalīšanos.

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Piedzīvojumi

Lapu uztur: Inno.web