Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Stokholma-Botnijas līcis Ālandu salas-Somu līcis-I

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Henriks

16.08.2018

11:33

"Nekādu vadītāju statusi netika braucienam cilāti un nevienam tas nav saistoši nonākot kaut kur.."
Vērtīga doma. Jāiecērt bus akmenī. Izrādās, ka visi tie , kas kāpj kalnos vai piedalās līdzīgos pasākumos ir idioti, jo vnk viļņainas jūras vidū var sanākt kopā , izplūkties un tad balsot par to, ko darīt.
Oskaram tiešām vēl daudz kas jāmācas.

OskarsG

16.08.2018

12:53

Es šeit nefantazēju par to , kas ir vai nav pareizi, bet gan pieminu sausus faktus no nesenā brauciena - grupas vadītājs nebija nekādi aprunāts. Man Gundars patīk. Augstu vērtēju viņa entuziasmu un atsevišķās prasmes, bet saliekot kopā dažādas pieredzes, es nedotos ne tuvā ne tālā ekspedīcijā, kur grupas vadītājs ir viņš. Ja nonākot Zviedrijas salās man pēkšņi tiek iecelts kapteinis-grupas vadītājs viņa personā, sorry - ne uz ko tādu neesmu devies. Mēs labi zinām, ka nekādas kaprīzes necēlu gaismā, nesaucu par "idiotiem" ne savus ceļabiedrus, ne tos, kas kāpj kalnos utt. Es ar kārtīgu uzviju izpildīju savus mērķus, un līdz sīkām detaļām pieturējos pie sākotnējā grupas plānojuma. Cik iespējams, palīdzēju un atbalstīju biedrus , kam bija šis navigēšanas papildus slogs. VAI TĀ VARIET PATEIKT JŪS AR GUNDARU, VĪRI KAS KRIETNI PIEREDZĒJUŠĀKI PAR MANI ?? VAI VARBŪT VIENKĀRŠI "SITĀT KORĶUS ĀRĀ" SEV UN CITIEM??

A

16.08.2018

12:59

Ai, ļaudis,
Tik foršs piedzīvojums ir bijis. Un visi ir laimīgi mājās. Katrs atbilstīgi savām spējām un sajūtām.
Un plāns ir bijis izaicinošs- vai tomēr pat ne izaicinošākais Latvijas kajakošanas vēsturē? Nu jā, jā - Jukona ir garāka. Un tomēr...
Un tās mirklīgās asumu emocijas tik ātri noskries kā patiesībā nebūtiskas... Paliks tas, ka darījāt kopā- gan jau ka viens bez otra nebūtu tur un tad nonākuši.
Un stāsti ir labie. Ar visiem attēliem un kartēm. Lielum lielais paldies par to. Noliecu galvu Jūsu visu priekšā.

Aigis

16.08.2018

13:01

Kā "viens no loka" arī es nedaudz ko piebildīšu. Manuprāt maršruts bija labs un pamatoti uzskatams par reāli izbraucamu, kartes tāpat. Lai arī tās saturēja daudz kajakeriem nevajadzīgas informācijas un apmaldīsanās trīs priedēs nedraudēja, kāds karšu jautājumam bija pievērsies atbildīgi. Pamatīgi piekliboja psiholoģiskā stabilitāte, kas jau pirmajās stundās radīja nevajadzīgus sarežģījumus. Pieļauju, ka pirmajās dienās, kad ne par kādām reālām grūtībām runāt nevarēja, pie vainas bija pasākuma formāta radīts stress komplektā ar dalībnieku personīgajām ambīcijām. Izrādās, ka sēdēt pie galda un pārspriest plānus visiem nav tas pats, kas to darīt jūrā un tālu no mājām. Domājot par grupu, tās struktūru un vadītāja ne/esamību, katrs jau laikam cerēja, ka nepieciešamības gadījumā saņems kādu atbalstu. Nav pat svarīgi - fizisku vai psiholoģisku. Situācijā, kad grupasbiedra rīcība vairs nav saprotama, vai pat ir novērtēta kā bīstama - jo īpaši. Tā kā juridiski tiesājama grupas vadītāja nebija, katrs izdarīja savu izvēli. Personīgi es kārtējo reizi pārliecinājos par priekšrocībām (diemžēl arī riskiem), ko dod "solo" braucieni, pretstatā šāda veida grupas pasākumiem.

A

16.08.2018

13:17

Bet par vadību - šis, cik noprotu, nebija komercpasākums - kurā kāds organizators kādam piedāvā kādu pakalpojumu par atlīdzību un līdz ar to uzņemas saistības par pakalpojuma kvalitatīvu sniegšanu. Satikās pieauguši cilvēki kopējas brīvā laika pavadīšanas un savas personības attīstības idejas īstenošanai. Un izdarīja to.
Un, galu galā - katram ir tiesības pašam rīkoties ar savu dzīvi un dzīvību. Līdz ar personīgu atbildību par to. Sava dzīve ir tiesības un iespēja. Un ne pienākums.
Un vēlreiz - paldies par piedzīvojuma neklātienes sajūtu.

IlzeB.

16.08.2018

14:33

Es neesmu pārliecināta, ka izvēlēts grupas vadītājs šajā pasākumā būtu ko mainījis vai uzlabojis, acīmredzot pašos pamatos bija atšķirīgas izpratnes par formātu, lai gan formātu noteica distances garums un laika ierobežojums, nevis kāda kaprīzes.
Diemžēl daži nonāca diezgan lielās pretrunās paši ar sevis pausto, īpaši jau laika gaitā.
Vēl viena svarīga atziņa – šādā projektā nevar ņemt līdzi ‘pasažierus’ uz dažām dienām. Tad vai nu pilnībā jāpielāgojas pamata grupai vai jābrauc atsevišķi - tas arī radīja nevajadzīgos sarežģījumus Zviedrijas daļā.
Vēlreiz paldies Oskaram par atbalstu, tas ir cilvēks, uz kuru varēja paļauties, kaut varbūt tas prasīja zināmu pielāgošanos no viņa puses - ko nevaru teikt par visiem dalībniekiem.
Un citējot samērā svaigu Freya Hoffmeister ierakstu: “And my heart and feelings should be secondary to the goal of my trip.”

Henriks>Ilzei

16.08.2018

14:54

Par formātu. Vispār jau gaumes lieta. Var paunoties 3 stundas un tad močīt izkāris mēli, bet var tos pašus 50km dienā veikt sakarīgi izplānojot laiku.
Ja runa par sarežģījumiem, tad nav laikam īsti pareizi, ja jaunpienācējs sāk diktēt pārējiem savus noteikumus- gan attiecībā uz "formātu", gan pārejo. Jā, tas attiecas konkrēti uz tevi . Varbūt tur tā ""sarežģījumu" sakne, ņemot vērā, ka iepriekšējos braucienus šādu problēmu nebija?

OskarsG

16.08.2018

15:04

Aigim ir dotības uz tādu "vēsu objektivitāti", lieliskas navigatora spējas, nevainojams humors ne/vienkāršās situācijās.Tas viņu dara par ļoti vērtīgu(es pat teiktu "neaizstājamu")ceļa biedru, kurā der ieklausīties. Man ir nedaudz žēl, ka braucienā pašķīrāmies. Pieredzes krājās un , kaut ko līdzīgu iecerot, pirmkārt viedoklis un redzējums man interesētu tieši viņa. ..p.s. te nenotiek baigā slavināšana. vnk gribu padalīties plašākā saistīto lokā

IlzeB.->Henrikam

16.08.2018

15:16

Pat cienot Tavu pieredzi un prasmes jūras airēšanā, diemžēl komunikācijas ne-prasmes ar cilvēkiem šo padara par mazāk svarīgāko faktoru grupas dinamikā.
Neuzskatu sevi par jaunpienācēju airēšanā, mērķtiecīgi sasniedzu savus nospraustos mērķus, pat ja kādam tas bojā iedomāto “formātu”.
Vecums nav nopelns un jaunība nav trūkums.

Henriks

16.08.2018

15:20

Attiecībā uz Aigi Oskars man izņēma vārdus no mutes. Liekas, ka teicu ieprieks, ka grupas vadītajam nav obligāti jābūt pāšam pieredzējušākam un krutākam. Ir citas svarīgas īpašības , kas, izskatās viņām piemīt. Varbūt nedaudz vairāk stingrības .

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Piedzīvojumi

Lapu uztur: Inno.web