Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Stokholma-Botnijas līcis Ālandu salas-Somu līcis-I

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

OskarsG

16.08.2018

15:44

To jau arī tur "krūmos" teicu, ka vadītājs ir tik labs, cik labu spēj izveidot komandu. Viens ir skaidrs - mūsu lielākā problēma bija mājasdarbā ar nosaukumu "brauciena koncepts kopumā". Man šitais patika, bet atkartot nealkstu. Citreiz zinasim, kam vairak uzmanību verst..

GD

16.08.2018

15:57

Spriežot pēc lasītā ( gan šeit, gat feisbukā) pamatproblēmu varētu definēt šādi: atnāk te kaut kāds jauns skuķis, izdomājis maršrutu un nu sāks vēl mūs - pieredzējušos komandēt. Tas nekas, ka saprātīgi un ka arī šim skuķim sagatavošanās un pieredze ir nopietna. Pieņemt šādu iespēju daļai dalībnieku ir vairāk kā sarežģīti.
P.S. Tā gan nav 21.gs problēma

OskarsG

16.08.2018

16:08

gs problēma tomer ir komunikācija. Bija maz izrunāts formāts un izrādījās , ka pašsaprotamais ir ļoti atšķirīgs. Kopnodarbības(trenniņi) bij tikai 3jiem dalībniekiem, kas galaversijā tomēr noturējās kopā viens uz otru paļaujoties un uzticoties. Nemēģinu te "Ameriku atklāt", bet fakti par šo to runā..

Psihoterapeita vērojumi

16.08.2018

16:33

Vai zini, Henrik, ja palasīsi paškritiski (!) savus ierakstus un veidu, kā publiski ķengā Ilzi un pārējos, Tu ieraudzīsi problēmu.
Problēma ir tajā apstākļi, ka ieradies, itkā, uz pāris dienām, "ar vecajiem čomiem" un vēlējies "diktēt savus noteikumus" vai, visnotaļ, nepieņemt faktu, ka šo braucienu vada Ilze vai tie, kas rūpīgi gatavojās. Taču toksiski, rupji kritizējot un nesadarbojies grāvi grupas atmosfēru. To sauc par pasīvo agresiju- "tikai kritizēt", "ieteikt,kā jābūt", bet pašam neuzņemties atbildību, tā ir dīvānlupatas revolūcija, jo "ko nu es, es pēc pāris dienām lecu nost, bet es nu gan zinu, kā Pareizi!"
Nožēlojami, nevīrišķīgi un nebiedriski, solo braukšana šādos gadījumos nav vis apzināta izvēle, bet savas nespējas sadarboties manifests.
Ir vērts ieklausīties tajā, ko raksta Oskars G., tur ir daudz neglaimojošu faktu "īstajiem večiem", kuri laivas glabā puķudobē un stūres vai normālu airi uzskata par mīksto māžošanos.

GD

16.08.2018

16:36

Par to jau arī ir šis stāsts. Ja varētu nolaisties no saviem augstumiem un normāli savā starpā sarunāties, nevis uzskatīt savu viedokli par galveno, jo "es taču esmu pieredzējis" un viss. Tas tomēr NAV arguments. Visa cieņa trijniekam, kuri spēja to realizēt.

Henriks> psihoterapeitam

16.08.2018

16:49

Nu iesākuma, ja esi tik vīrisķīgs , tad nav ko slēpies zem debila nika. Ja esi viens no ceļojuma dalibniekiem, tad varētu tev šo to paskaidrot, bet ja vērotājs no malas, tad nepļurksti.

Gundars Patmalnieks

16.08.2018

17:01

Anonīmā gānīšanās iet vaļā:( Nez psihoterapeits (īsts) varbūt zinās; tikai latviešu mazdūšība, jeb interneta varoņi visā pasaulē vienādi?
Interesanti, ko tādu izdarīja trijnieks, ko neizdarīja divnieks, vai ko nespēja vieninieks?
Ak jā, savas laivas, kur gribēšu, tur turēšu, un braukšu ar tādiem airiem, kādiem gribēšu. Labiem

Atvars

17.08.2018

06:27

Domāju, ka daudzi nesaprata (es tai skaitā), ka tas ir sportisks pasākums aka jūras maratons. Tikai nevajadzēja veidot grupu, jo tad uzreiz sāk darboties grupas vadīšanas un darbības likumsakarības, kas arī noveda pie konfliktiem. Maratonā taču nav grupas braucienu, ir tikai individuālie starti. Ja gribējās sekot Freijas Hofmeistares piemēram, tad tā arī vajadzēja darīt, respektīvi braukt vienatnē, vai pārī ar kādu.

Henriks

17.08.2018

06:52

Tur jau tā lieta, ka vienam tā pabail, bet ambīcijas bez mēra.

OskarsG

17.08.2018

07:54

Trijnieks neizdarīja "ne ko tādu " un nav runa par, kaut ko ģeniālu vai superīgu. Pieminēju tik to ka trijniekam ir drusku koptrenniņi, ka drusku zin, cik un ko viens no otra var sagaidīt un , ka reālajās situācijās, tas nes reālus rezultātus - nobrauca plānoto distanci plānotajā laikā(un zobu pēdas viens otrā nav atstājuši:))

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Piedzīvojumi

Lapu uztur: Inno.web