Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pyranha Speeder: pirmie iespaidi Gaujā pie Sigulda

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

muceks

15.10.2007

13:22

Burn ww ari ir connect 30 aprikojums, par vinju sajusma neesmu un uzskatu ka tas nav izdomats lidz galam, tatad neerts.

Campo

15.10.2007

14:03

Savādi ka paši viņi tā nedomā :), manam i:4 ir Syncro-5, kas ir gandrīz tas pats un - nekādu problēmu. Kas tieši ir neērti?

muceks

15.10.2007

15:25

Nepatik stiprinajumi mugurinjai, tie slid ara no zobinjiem un mugurai nav parak erti, respektivi savilcejlentas malas ar ko regule muguras balstu, ja izlec jau tev esot udeni tad ta velk uz vienu vai otru pusi, diskamforta sajuta. Zem celgaliem vareja but kadi miksti spilventinji, tas ta nav nepieciesams jau ljoti, bet gribetos. Parejais ir okey.

er

19.10.2007

21:31

Vairāk par "otrajiem" iespaidiem - laikam jau pēc GBGB, bet pagaidām - atšķirībā no jums, laimīgajiem, kas uz Amatu et al., es trimdā uz IE. For a little while. And no boat.. (

Edmunds R.

04.11.2007

15:56

Ņemu atpakaļ savas šaubas par Connect 30. Viss atrisinājās ar muguras balsta regulēšanu. Pievelkot to vertikāli zemāk, tuvāk sēdeklim, atzveltnīte nespiež. Ar stiprinājumiem nav problēmu - zobiņi paliek fiksēti, kur pievilkti, nekas vaļā nenāk. Mēmeles gabals vakar Spīderī bija ērts; šajā laivā neesmu vīlies.

J

24.07.2008

09:12

vai pa šo laiku ir braukts pa kādu ezeru vai piekrasti? Piranja saka, ka tam arī šī laiva derīga... nez, kā speeder uzvedas vējā un viļņos?

Edmunds R

25.07.2008

18:17

Jā, līcī pie Saulkrastiem, Rīgas airēšanas maratonā (Daugava, kanāli, ezeri) un pirms maratona diezgan stiprā vējā Ķīšezerā un Juglas ezerā. Divos vārdos sakot, bauda airēt. Lielāka mierīgā laikā, mazāka - jaudīgā vējā. Diez vai tā ir tikai ar Speeder, bet vējā savu neatkarīgo kursu nav viegli turēt. Visstabilākā gaita tieši pret vēju, grūtāk (ja pūš kārtīgi) pa vējam. Citā virzienā un vēl viļņos līdz mazohismam gan vairs nav tālu. Tāpēc domāju, ka šī ir ļoti laba laiva jebkuram gludam un salīdzinoši mierīgam ūdenim, bet nemierīgai jūrai un gariem pārgājieniem jūrā tomēr labāks ir īsts jūras kajaks. P.S. Par augstāk solītajiem "otrajiem iespaidiem" neesmu aizmirsis, bet tie nāks, kad būšu izbraucis vairāk nekā uz vienu dienu gabalā.

janis

05.09.2008

12:53

sveiki, laimīgie speeder īpašnieki, vai ar kādu varētu sarunāt apskatīt to laivu dabā? janis@vsa.lv

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Viedoklis

Lapu uztur: Inno.web