Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā

Campo, 29.06.2005

Komentāri

 

1..5

<< Atpakaļ pie raksta

 

RX

07.07.2005

15:02

Projekta ietvaros varēja uzstādīt atkrituma konteinerus pie tiltiem, ar kaut kādu apzīmējumu uz upes. Lai 3 dienas nav atkritumi javazā līdz. tas piegriežas pat vis apznīgākajiem tūristiem.
Un arī tie atkritumu maisi kuri uzstādīti pie projektā izveidotajām a/v drīz apaugs ar atkritumu kalnu, jo piebraucamie ceļi nebija visās a/v.

Campo

07.07.2005

15:31

Atkritumu maisi vietās tiek tukšoti un mainīti - šogad par LVAF naudu. Nākamgad ļoti iespējams par pašu tūristu naudu.
Vēl derētu atcerēties, ka jūsu šmuce ir jūsu pašu šmuce un to ir jāsavāc un ir jāved līdzi, kaut vai nedēļu. Tā tas notiek visur pasaulē un šur tur pat galā palūdz uzrādīt...
Projekta maisi un kopšana ir pilnīgi neregulējamās publikas daļas atpūtas seku savākšanas nolūkā - lai pārējiem nešķebina. Diemžēl tādu, kuriem šķiet, ka mēslu savākšana nu galīgi nav pašu darīšana, pietiek. Bet kopšana maksā. Miniet 3x kas par to maksās nākamgad? Padomājiet pat to pirms pieprasīt atkritumu vācēju pirms katra tilta!

RX

08.07.2005

10:01

Tas nu nekādā veidā nebija domāts kā uzbrauciens projektam, bet pie pēdējās a/v pirms Ventas bija izveidojusies paliela atkritumu kaudzite, un piebraucamos ceļus neredzēju. Vai nebūtu ntās reizes vienkāršak un lētāk izvietot konteinerus pie tiltiem Kandavā, Sabilē, Rendā utt? Kur regulāri brauc savācēji.Tas gan sadarbībā ar pašvaldību un arī ne pavelti. Mēsli parasti rodas pie mēsliem un ja nevarēs reizi nedēļā savākt būs jāsūta liellaiva.

Dobrič

08.07.2005

10:06

Ja kaut kādās vietās parādās miskastes maisi, tad tie ātri apaug ar kalnu, jo miskastes maisos atkritumus lidina visi, arī tie ūdenstūristi, kas citādi savus atkritumus vestu līdzi. Varbūt Campo (tāpat arī Eži, Amata, Laivuports, utt) varētu mēģināt ieviest praksi kopā ar laivu, nomas punktā izsniegt arī miskastes maisu, kurš jāuzrāda pie laivas atdošanas un tad (ideālā gadījumā) ir vieta, kur šamējo izlidināt vai arī braucējam tas jāsavāc līdzi un jāizlingo tuvākajos Getliņos.

Campo

08.07.2005

10:14

Piebraucamo ceļu pēc janvāra vētras nav gandrīz nekur. Laiva jāizmanto gandrīz visur, izņemot dažas apmetnes (Māras kambari un Ceļmaļi, piemēram).
Pašvaldības lietu sakārtošanā savu "pretīmnākšanu" izrādīja maksimāli bremzējot darbus un ievelkot tos par apaļu gadu. Par ko īpašs paldies Rendas un Ģibuļu pašvaldībām ar to "gaišajiem, gudrajiem un tālredzīgajiem" cilvēkiem pie šprices! Uzreiz teikšu, ka risinājums ar konteineriem pie tiltiem, šiem ļaudīm nebūs saprotams un liksies pārāk sarežģīts un dārgs.

 

1..5

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Jaunumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web