Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]
Latvijas ūdens maratonu kauss [86]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Ultramaratons 2006

Campo, 18.06.2006

Komentāri [103]

 

 

Piedzīvojumu sacīkste - rallijreids Augšzemē. No 30.jūnija - 2.jūlijam.


Tiem, kuri par Ultramaratonu interesējas pirmo reizi, ir lietderīgi iepazīties ar informāciju par Ultramaratonu tā 2001, 2002, 2003, 2004 un 2005. gada variācijās. Mūsu lapa satur plašu informācijas arhīvu ar tekstiem, rezultātiem un bildēm.

 

"Ultramaratons 2006" notiks Augšzemē no 30.jūnija vakara līdz 2.jūlijam. 175km garā distance vedīs pa Dienvidsuseju, Mēmeli un Lielupi un tai tuvumā esošiem ūdeņiem.

Šogad sacīkste norisināsies pēc 2005.gadā pārbaudītās rallijreida formulas. Pirmajā vakarā - prologs, nākamajās dienās - ātrumposmi un pārbraucienu posmi, kā arī speciālie uzdevumi.

 

Šobrīd piedāvājam jūsu uzmanībai Nolikuma projektu un atklājam pieteikšanos (poga labajā malā).

 

Šī gada jaunums ir divas jaunas laivu klases. Pirmā - 4-vietīgās kanoe, kuras savu popularitāti apliecināja rudens maratonos, otrā - "Touring kajaki" - ir vēl viena vienvietīgo kajaku klase laivām, kuras ir īsākas un platākas nekā standarta jūras kajaki. Šajā klasē gaidam to braucēju pieteikumus, kuru laivas ir īsākas par 4.70m un platākas par 0.60cm - laivas, kas normāli nevar konkurēt ar jūras kajakiem! Šīs klases laivas, piemēram, ir PRIJON Touryak, Yukon Expedition, Wilderness Systems Tsunami sērijas laivas, Pyranha Easky 13 un 15, Orca 14, Master 2, Rainbow Oasis un Reaction. Tas, protams, nav viss. Potenciālā laivu grupa ir pietiekami liela, šīs laivas ir piemērotas Latvijas ūdeņiem, tādēļ to skaits varētu augt. Redzēsim kā veiksies ar pieteikšanos.

 

Kas vēl svarīgs? Atlaides patstāvīgajiem Ultramaratona dalībniekiem laivu nomā. 2005.gada dalībnieki - 15%, veterāni, kuri piedalījušies vismaz 3 sacīkstēs - 30%.

Visiem pārējiem dalības maksas atlaides, ja pieteikuma formalitātes un dalības maksas jautājumus nokārtosiet līdz 1.maijam.

 

Piesakies gada nozīmīgākajam airēšanas pasākumam!

 

Informatīvie atbalstītāji:

 


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web