Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Kajak-kross 2006

Campo, 05.02.2006

Komentāri [168]

 

 

Pavasara neprāts kajakos. Ūdeni garantējam.


Kaspars Celmiņš, RedBull Latvija un Campo piedāvā 2006.gada pavasara sezonas naglu - straujūdens sacīkstes "Kajak-kross 2006"!

 

Kajak-kross ir ātrumnobrauciens kajakos krīkinga "žanrā", kurš notiek divos posmos, divās dažādās upēs:

1.posms - Īvandes upē, Rendā, Kuldīgas raj.

2.posms - Vesetas upē, Vietalvas pag., Aizkraukles raj.

Ja ūdens/ledus apstākļi atļaus, Vesetas posms tiks papildināts ar 4km nobraucienu līdz "Mailēm".

 

Sīkāk par sacīkstes vērtēšanu lasiet nolikumā, bet norises kārtība "kajak-krosā" būs sekojoša:

Vispirms notiks kvalifikācijas braucieni posma distancē ar laika kontroli. Atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita, finālam kvalificēsim 16 vai 32 dalībniekus, kuri pēc olimpiskās vien-mīnusa sistēmas, vairākās kārtās noteiks posma uzvarētājus. Izlikšana tabulā - pēc priekšbraucienu rezultātiem. Starts tiek dots vienlaicīgi 4 (dāmu klasē - 2) dalībniekiem. Starts no 0.5 - 1m augstas starta rampas. Īvandes posmā - distancē visi Īvandes ūdenskritumi (izņemot kvalifikācijas braucienu, kurā apakšējais, augstākais ūdenskritums netiek braukts).

 

Pirmo reizi, pateicoties sponsoru atbalstam, ir kļuvis iespējams realizēt laivošanas sacīkšu projektu ar balvu fondu, kurš tiešām ir atšķirīgs no nullei tuva lieluma. Apbalvoti tiks pirmo trīs vietu ieguvēji vīru konkurencē un pirmā vieta dāmu konkurencē (tiks pārskatīts, ja pieteiksies vairāk par 5 dalībniecēm), kā arī divu posmu uzvarētāji pēc rezultātu kopsavilkuma. Kopējais balvu fonds - 350 Ls, no tiem "grand-pri" - 80 Ls (divas nominācijas - vīriem un dāmām).

Dalības maksas tiek izmantotas pasākuma tehniskajam nodrošinājumam un vakara pasākuma "loosers party" telpu apmaksai - Rendā "Avotos" un Vietalvas "Mailēs".

 

Balvu sponsori:

 

 

Informatīvie atbalstītāji:

 


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web