Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Jauns Campo atbalsta punkts pie Mēmeles

Campo, 05.06.2006

Komentāri

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Kaspič

06.06.2006

08:27

Vai braucot pa robežupi pietiek ar pasi vai ir jāsaskaņo kaut kas vairāk ar robiņiem? Kur var saņemt saskaņojumu?

atis

06.06.2006

08:48

skaitās, ka jāsakaņo, jāaiziet uz tuvāko robežpunktu pie upes kur sāc braukt un jāpasaka, ka brauksi pa šo upi. braukt drīkst tikai dienas gaišajā laikā.
bet vispār šis saskaņošanas/reģistrācijas process ir ļoti neskaidrs, jo MK noteikumos stulbi sarakstīts, nedomāju, ka kaut kas notiks, ja vienkārši brauksi bez skaņošanas. lietuvas pusē gan labāk nelīst, vismaz ne tad, kad robežsargi var būt tuvumā :))
vienīgi, ja brauc pa krievijas/baltkrievijas pierobežu, tad gan 100% vajag speciālu atļauju.

Campo

06.06.2006

09:43

Cik man zināms pietiek ar faksētu sarakstu uz robežsardzes pārvaldi - tādi un tādi (pers. kods) brauc no turienes līdz turienei tad un tad. Viss.

ValtersK

27.06.2006

05:51

Jāņu brīvdienās bijām 2-dienu laivošanā pa Mēmeli. Braucām ar 3-vietīgo Alba no Vecmēmeles līdz Campo punktam "Krastmalās". Maršruts ļoti daudzveidīgs un interesants. Jāatzīst, ka ūdens daudzums bija neciešami mazs: daudz ūdens zāļu, meldru un seklu vietu. Tās straujteces aiz Krastiem, kas pavasarī Tiņa sacensībās bija braucamas ar prieku, tagad bija pārvērtušās seklos akmeņainos braslos, kurus vietām saudzējot laivu pārvarējām brienot. Vietējie zināja stāstīt, ka šajā laikā veinīgā ūdens piegādātāja ir pati Mēmele, kas iztek no Lietuvas un mazās upītes, visu Dienvidsusejas ūdeni aiztur "enerģētikas flagmanis" HES. tā ka varam objektīvi novērtēt šī "brīnuma" ieguldījumu apkārtējā vides pārveidošanā.
Iesaku uzmanīties arī no atsevišķiem akmeņiem dziļākās vietās, kur nav straumes un nevar tos laicīgi pamanīt.
Nobeigumā, Liels paldies Campo punkta "Kratmalu" māju saimniekiem par laipno uzņemšanu un servisu. Cerams, ka šovasar vēl kārtīgi uzlīs un šis maršruts kļus ūdeņiem bagātāks!

Kaspič

28.06.2006

09:37

Kā atrast Karstmalas?

Campo

28.06.2006

11:15

No Skaistkalnes: Kurmenes ceļs (pagrieziens pa kreisi no robežpārejas punkta, ja skatās no Rīgas puses, pretī baznīcai), 1.2km aiz Skaistkalnes pilsētas zīmes pa labi meža ceļš ar norādi "Krastmalas" un "Skaistkalnes karsta kritenes".
No Kurmenes puses (dalībnieku līdzjutēji): Nereta - Vecumnieki ceļš, pagriezeins uz Skaistkalni (pa kreisi), cauri Kurmenei. Pirms Skaistkalnes, taisnā ceļa posmā, mežā tā pati zīme "Krastmalas", jāgriež iekšā pa kreisi. Uzmanību, uzraksts tikai no Skaistkalnes puses redzams. Ja aizbrauc garām, atmēram 1.2km no pilsētas zīmes kā pirmajā gadījumā.

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Jaunumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web