Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PADOMI

 

 

Peldlīdzekļi. Kas ir kas?

Jānis Romanovskis, 14.01.2003

Komentāri

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Gatis

01.04.2007

16:52

Nav nemaz tik sliktas tās krievijā ražotās laivas. Laba izturība, vienkārša kopšana, svars daudz neatšķiras no ārzemju laivām un 2 vietīgas laivas cena 130 -250 Ls. Katrā ziņā vairumā nomu tieši tādas arī tiek izsniegtas, bieži vien cauras.

Mārcis

01.04.2007

18:22

Tauta balso ar savu maciņu un pērk kvalitatīvus izstrādājumus, nevis nezināmas izcelsmes apšaubāmus produktus.

Dobrič

02.04.2007

09:58

Man domāt, epitetus "nezināmas izcelsmes apšaubāmas kvalitātes produkti" vairāk atbilst visiem tipa no PVC ražotajiem lielveikalos nopērkamajiem mēsliem, ne krievu gumijniecēm. Turu gaišā piemiņā svau veco Niroku, kurš desmit gadus nekurnēdams nesa savu kravu bez ekscesiem un tikai pēdējos gados, eksperimentējot ar Niroka piemērotību aizvien kokainākām upēm, tika pie pāris brūcēm. Tā ka, uzskatu, ka pārmetumi par kvalitāti krievu gumijniecēm (ja viņas normāli kopj, protams) ir nevietā, cita lieta, ka ir sastopamas gan labākas piepūšamās laivas, gan labākas laivas par piepūšamajām.
Krievu pūšļi nomas punktos, diemžēl, vairāk ir norma nekā izņēmums, tāpēc ieteikums turpat uz vietas viņu piekačāt, lai pēc tam nerastos pārsteigumi uz upes. Vai doties uz kantoriem, kur nomā PVC laivas, ar tām parasti rpoblēmu tikpat kā nav.

mariz

02.04.2007

10:49

Niroks pat pēc suņa kodieniem (14 caurumi) tika salāpīts un joprojām ir lietojams, tikai nav vairs vēlmes braukt ar gumiju. Bet ja kopj, tad ir ilgdzīvotājs, galvenais pēc katras kuģošanas izžāvēt un kārtīgi izslaucīt šuves.

Korķugalva

18.03.2008

20:47

Nu nepiekrītu pa pūšļiem, Cubuļmāra taisītie pūšļi LČŪ spurtos parasti atpalika no WW kajakiem tik pa dažām sekundēm. Piemēram Cieceres mačos labākais pūslis atpalika no WW kajaka tikai 4 sekundes! :p

JankS

18.03.2008

22:11

Man arī ir tikai labas atmiņas par tiem Krievijas ražojuma pūšļiem, kas man ir bijuši - Volna un Turist 3. Volna interesantās formas dēļ arī ātrums bija ļoti labs.
Vienīgā problēma, ka nekalpoja ilgi, jo audums bija uz kokvilnas bāzes. Nirokam audums ir uz kaprona bāzes, tāpēc tie parasti kalpo krietni ilgāk.

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Padomi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web