Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Pieteikšanās Salacas maucienam

 

 

Dalībnieku saraksti

Jūras kajaki

Kanoe

Smailes

Citas laivas

 

Rezultāti

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Salacas mauciens 2008

Māris Smilga, 08.08.2008

Komentāri [95]

 

Jubilejas gada nakts maratons. Rezultāti publicēti.


Šogad jubilejas gads - piektais
Pavisam bijuši 117 dalībnieki, no kuriem 20 piedalījušies divas vai vairāk reizes
Lielākais vidējais ātrums - 9.18km/h, mazākais - 4.43km/h
Ātrakais gads - 2005

Vidējais dalībnieks brauc ar ātrumu 6.54-7.41km/h (tātad ap 7km/h)
un upē pavada apmēram 13.5 stundas.
Lai veicas!

 

Iepriekšējo gadu statistika.


Ar cieņu
mĀRIS


NOLIKUMS


1. Pasākuma būtība
Nakts laivu brauciens, bez atpūtas vietām, bez nakšņošanas, teltīm. Visa upe vienā Maucienā;


2. Sacensību vieta un laiks
Sacensibu starts: Salacas izteka no Burtnieka, upes labais krasts, pie Vecates tilta. Starts ceturtdien, 21. augustā  plkst. 21:00. Reģistrācija 19:30 - 20:30 starta vietā, vai līdz 080820. plkst.17:oo -  www.laivas.lv  (kontakttālrunis jautājumiem - 29263907. mĀRIS)
Finišs: Pie jūras. Kreisais krasts, molu iekšpuse (saukta par peldvietu) - neiebraucot jūrā
Kontrollaiks: 20 stundas no starta brīža;
*starta un finiša vietas var tikt mazliet koriģētas pēc vietējo apstākļu izpētes.


3. Dalībnieki
Par sacensību dalībnieku var kļūt ikviens, kurš apzinās savas spējas veikt distanci, piekrīt šī Nolikuma noteikumiem un ir nokārtojis pieteikuma formalitātes. Sacensības notiek vienvietīgās un divvietīgās laivu klasēs
•    jūras kajaki. Uzmanību! Drošības apsvērumu dēļ jūras kajaku klasē ieskaites vienība ir komanda no 2 vai (izņēmuma gadījumā) vairāk kajakiem.
•    smailes
•    kanoe (ar kanoe airiem)
•    citas laivas (startē ārpus konkurences). 

Uzmanību!
Taktiskie apnesieni aizliegti, izņemot lokālu šķēršļu un aizsprostu pārvarēšanu. Aizliegts braukt Staiceles papīrfabrikas aisprostu!!! Aizsprosts apnesams pa kreiso krastu
* Laivu klases var tikt mainītas. Tā piemēram, ja klasē 'citas laivas' pieteiksies 3 vai vairāk vienāda tipa laivas ir iespējams izveidot papildus klasi.


4. Sacensību vērtēšana
Kas pirmais atbraucis tas arī ir uzvarējis. Kajaki - laiku vertē pēc pēdējā kajaka + laiku starpība starp kajakiem (ja atbraukuši ar vairāk, kā 3min. intervālu)

Uzvarētājus nosaka atsevišķi katrā laivu klasē.


Starts: Visām laivām kopējs vai pa laivu klasēm liela dalībnieku skaita gadījumā (nepieciešamības gadījumā dalot sīkāk atbilstoši pieteikšanās secībai). Starts atvērts 60 minūtes  - līdz 22:00;
Kontrollaiks: 20 stundas pēc starta signāla.
Apbalvošana paredzēta 5min. pēc kontrollaika beigām, vai 10min. pēc pēdējās laivas finiša (ja tā finišējusi pirms kontrollaika beigām).


5. Inventārs
Dalībnieki piedalās sacensībās ar savu inventāru. Par inventāra ieskaitīšanu noteiktā laivu klasē strīda gadījumā lemj sacensību galvenais tiesnesis.
Laivām, kas apgāztas grimst, ir jānodrošina papildus celtspēja.
Obligātais inventārs:    
*     glābšanas vestes,
*     lukturītis,
*     mobilais telefons ar uzlādētu bateriju, ūdensdroši iesaiņots,
*     aptieciņa,
*     laivu remontkomplekts (saliekamās smailes);

6. Palīdzība no malas
Nekāda veida palīdzība no malas nav atļauta. No starta līdz finišam komandas darbojas pilnīgi autonomi. Nekāda pārtikas vai dzeramā ūdens krājumu papildināšana (atbalsta grupa vai veikali), airu nomaiņa etc. nav atļauta. Ja komanda tomēr saņēmusi palidzību no malas, tās pienākums 30min. laikā pēc finiša šo faktu deklarēt. Katrā atsevišķā gadījumā tiesnesis lemj, vai komandai piešķiramas soda minūtes, ieskaitāms finišs ārpus konkurences, vai komanda diskvalificējama.

7. Palīdzība distancē
Rīkotāji nodrošina izstājušos vai avarējušo komandu "salasīšanu" distances avārijas izejas punktā: Staicele (aizsprosts) (citās vietās - iespēju robežās). Avarējušās komandas sedz ar "salasīšanu radušos izdevumus
Sacensību dalībniekiem ir pienākums palīdzēt avarējušai komandai (apgāzta laiva, cietušā pārvietošana, utt. )cik tas saistīts ar netliekamas palīdzības sniegšanu. Par neatliekamas palīdzības nesniegšanu komandu var diskvalificēt. Inventāra glābšana nav obligāta.

8. Pieteikšanās kārtība
Lai pieteiktos sacensībās ir jāaizpilda pieteikuma forma un jāapmaksā dalības maksa
Dalības maksa ir 7 Ls no dalībnieka un 5Ls no līdzjutēja, kurš pretendē uz siltām brokastīm un pirti.  Dalības maksas summā iekļauta sacenību organizatoriskās izmaksas, balvas - krekliņi, brokastis un arī kāds alus pēc finiša.


9. Atbildība
Dalībnieki atbild par pietiekumā sniegto ziņu pareizību. Paraksts uz pieteikuma apliecina dalībnieka(u) akceptu šiem noteikumiem, kā arī to, ka pēc sacīkstēm netiks celtas pretenzijas pret organizētājiem saistībā ar distancē gūtajām traumām, kuru iemesls ir pašu dalībnieku nevērība, pārslodze, apstākļu nenovērtēšana vai citu dalībnieku vaina.
Organizātēji nosaka minimāli neieciešamo inventāru (sadaļa 5 inventārs), vadoties no savas pieredzes. Dalībniekiem ir tiesības un pienākums ņemt līdzi tādu papildus inventāru drošības paaugstināšanai ko diktē viņu pieredze vai specifiskās peldlīdzekļa prasības (piemēram ķiveres utt.).    


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web