Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Jūras kajaku tūre Horvātijā. Krk, Cres un Rabas salas.

Laiks: 22. līdz 2.septembris

 

 

Brīvo vietu skaits grupā: 1

Tajā skaitā busiņā: 1

Ar savu transportu: nav limita

 

Jūras kajaku tūre Horvātijā. Kornatu salu arhipelāgs.

Laiks: 31.augusts līdz 10.septembris

 

 

Brīvo vietu skaits grupā: 5

Tajā skaitā busiņā: 1

Ar savu transportu: 4

 

Ir jautājumi? Sūti tos šurp (campo@laivas.lv) vai zvani 29222339 (Agris), 29901567 (Atvars).

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Adrijas jūras kajaku tūres 2010.gadam

Campo, 16.12.2009

Komentāri [21]

 

 

Pieteikšanās atklāta.


2010.gadam tiek plānotas 2 Adrijas jūras kajaku tūres Horvātijas ūdeņos. Viena - braucējiem ar iepriekšēju pieredzi, otra - kā parasti - visiem pratējiem un centīgiem iesācējiem! Jūra tā pati, atšķirsies maršruti.

 

1. Krk - Cres - Raba - Krk

Maršruts īsteniem jūras braucienu cienītājiem, kurš pakļauts iespējamām pēdējā brīža izmaiņām vēja u.c. laika apstakļu dēļ, bet orientējoši iespējamais, kas jau aprobēts 2009.gada pārgājienā, skatāms šajā shēmā:

 

Sākums un beigas Krk salā , 140-170km 6 aktīvās dienās. Garākais atklātu ūdens gabalu šķērsojums 18km (no tiem 9km arī bez mazajām saliņām).

 

Maršrutā ir gan neapdzīvotas, klinšainas piekrastes, gan pludmales, gan ar faunu bagātā Cres salas dienviddaļa un t.s. "delfīnu tūres" posms un kultūrtūrisma citadele - Rabas sala ar Venēcijas valsts būvēm un arhitektūru. Protams, arī Krk salas skaistākās vietas - Stara baška un Krk pilsēta. Faktiski viss interesantākais no Adrijas ziemeļdaļas, kas iekļaujams 160km km un 6 dienu laika resursā.

Uz darbaļaužu vēlēšanos, maršruta standartprogrammā un transporta izmaksās šogad iekļauts arī Venēcijas apmeklējums pēc jūras brauciena (+18 Ls pie pagājušā gada cenas) un 3 stundu tūre pa Venēcijas kanāliem kajakos (iepriekš tāpat visi gribēja, droši vien arī šogad gribēs. Skat. video zemāk!).

 

Paredzamā gaisa temperatūra +25°C, ūdens temperatūra +24°C.

 

Slodze un prasmes. Maršruts nav īss, tāpēc dalībniekiem jāvar nobraukt 30km dienā ±10, atkarībā no laika apstākļu labvēlības. Iepriekšēja pieredze daudzdienu jūras pārgājienos obligāta.

Braucamrīki: vien- un div-vietīgi jūras kajaki. Nomas vai pašu.

Plānotais pārgājiena laiks: 22.augusts (izbraukšana) - 2.septembris (atgriezšanās Rīgā).

 

Izmaksas

Dalības maksa pārgājienam ir Ls 198.- (100 Ls, ja pievienojaties ar savu transportu).

Tajā iekļauts: Mikroautobusa noma (Rīga - Krk - Venēcija - Rīga), instruktora darbs un grupas inventārs (drošības inventārs (grupas), kartes, navigācijas līdzekļi, katli, gāzes degļi un tml.).

 

Nav iekļauts dalības maksā, bet ir jārēķinās ar (vienam dalībniekam):

Mainīgās transporta izmaksas (tiem, kas brauc busā) - degviela, maksas autobāņu biļetes, auto stāvvieta uz pārgājiena laiku - tiek sadalīts starp dalībniekiem pēc faktiskā patēriņa - aptuveni 50-60 Ls;

Pārtika no Rīgas, ieskaitot gāzes balonus un tml. - ap 20 Ls;

Pārtika, kuru pērk uz vietas (ūdens un tml.) - ap 20 Ls;

Kempingu maksas Krk (2x - pirms starta un pēc finiša) un Venēcijā (1 nakts) - kopā apmēram 30 Ls.

Laivu noma - saskaņā ar http://www.campo.laivas.lv/lv/noma/?pg=inventars

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pieteikšanās pogas labajā malā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

Piesakoties un apmaksājot dalības maksas rēķinu līdz 31.01.2010., ir dalības maksas atlaide! Cenas attiecīgi būs 168 Ls autobusā un 80 Ls savā transportā.

 

 

2. Kornati 2010

Klasisks Kornatu salu jūras kajakinga pasākums, brīnišķīgs sezonas izskaņas atpūtas pasākums, kādus Campo rīko kopš 2006.gada. Šis maršruts domāts plašākai auditorijai, jo slodzes ir mazākas (~100km 5 aktīvajās dienās) un atklātie jūras klajumu šķērsojumi īsāki.

Sīkāku infomāciju par pasākuma detaļām, sagaidāmajiem apstākļiem, nepieciešamo inventāru un programmu kopumā var un vajag izlasīt 2007.gada pasākuma aprakstā - nekas būtiski nav mainījies! Arī cenas ne - tikai autobusa noma iznesta no mainīgo izmaksu lauka, savukārt mainīgajās izmaksās varētu parādīties Robinson-namiņa īres maksa, par kuru grupa var vienoties - vajag vai nevajag. No vienas puses - ērtība, no citas - izmaksas, vēl no citas - iespēja patverties nelabvēlīgākos laika apstākļos.

Tāpat kā Krk-Cres-Rab programmā, arī Kornatu tūres pamatprogrammā un transporta izmaksās šogad ietverts Venēcijas apmeklējums pirms jūras brauciena (skat video zemāk).

 

Plānotie pārgājiena datumi: 31.augusts (izbraukšana) - 10.septembris (atgriezšanās). Datumi nedaudz nobīdīti uz vasaras pusi siltāka laika garantijām.

 

Izmaksas

Dalības maksa pārgājienam ir Ls 198.- (100 Ls, ja pievienojaties ar savu transportu)

Tajā iekļauts: Mikroautobusa noma (Rīga - Venēcija - Murtera - Rīga), instruktora darbs un grupas inventārs (drošības inventārs (grupas), kartes, navigācijas līdzekļi, katli, gāzes degļi un tml.).

 

Nav iekļauts dalības maksā, bet ir jārēķinās ar (vienam dalībniekam):

Mainīgās transporta izmaksas (tiem, kas brauc busā) - degviela, maksas autobāņu biļetes, auto stāvvieta uz pārgājiena laiku - tiek sadalīts starp dalībniekiem pēc faktiskā patēriņa - aptuveni 70-85 Ls;

Robinsonnamiņš (2 naktis, iespēja tikt pie saldūdens dušas un bateriju uzlādēšanas) - ap 50 Ls.

Pārtika no Rīgas, ieskaitot gāzes balonus un tml. - līdz 20 Ls;

Pārtika, kuru pērk uz vietas (ūdens un tml.) - ap 20 Ls;

Kempinga maksas Venēcijā (viena nakts) - ap 10 Ls.

Laivu noma - saskaņā ar http://www.campo.laivas.lv/lv/noma/?pg=inventars

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pieteikšanās pogas labajā malā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

Piesakoties un apmaksājot dalības maksas rēķinu līdz 31.01.2010., ir dalības maksas atlaide! Cenas attiecīgi būs 168 Ls autobusā un 80 Ls savā transportā.

 

Sagatavošanās kurss. Iesācējiem dalībai pasākumā ir pietiekams Campo vasaras airēšanas skolas kurss jūras kajakiem (Lucavsalas treniņu programmā). Par 2010.gada kursu programmu informācija sekos. Ja nevarat sagaidīt - zvaniet 29222339.

 

"Venēcija kajakos"

Būt šeit ar laivām ir atšķirīga un intriģējoša pieredze. Skat. šādas avantūras video no 2008.g. Agra bilde un Atvara montāža. Priekā!

 


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web