Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Kā atrast Voistes ostu

Izbraucam no Rīgas virzienā uz Tallinu. Ņemam līdzi pases. Šķērsojam robežu un turpinam kustību pa šoseju vēl kilometrus 35-40. Kad ieraugām norādes par apdzīvotu vietu Voiste, mazliet sabremzējamies, bet kustību turpinām. Kreisajā bortā ieraugām tipisku lauku veikaliņu ar asfalta laukumiņu, bet mēs tik turpinām braukt. Mājas pazūd un mēs jau sākam satraukties, ka esam pabraukuši garām, bet tomēr spītīgi braucam. Kreisā bortā redzams benzīntanks (nav tālu – ir redzams no veikaliņa). Turpinām braukt vēl metrus 100. Šinī brīdī atrums samazināts līdz 25/30km/h. Ieslēdzam kreiso pagriezienu un iegriežamies pārsteidzoši OK asfaltētā celiņā. Ja līdz šim viss izdevies, tad grūtākais jau garām. Vienkārši braucam kamēr ceļš beidzas ar sētu un vārtiņiem kas arī ir mūsu ceļa mērķis – osta. Desmit metrus pirms vārtiem iegriežoties pa labi (uzreiz pēc veikala) pēc metriem 100 nokļūsim pie ūdens. Veiksmi

 

 

 

 

Padomi jūras navigācijā no Māra S.

 

Karte 1

Karte 2

Kā lasīt karti

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Kihnu Laks 2006

Māris & Campo, 07.08.2006

Komentāri [85]

 

 

Gaidījāt "Salatsi Laks"? Nekā nebija...


1. Pasākuma būtība ir tāda ka pasākums ir atcelts. Laika prognoze un strjoms ir stiprāki par Kihnu vilinājumu! Viss zemāk rakstītais uztverams kā iecere, pie kuras, iespējams, atgriezīsimies un kura šobrīd lasāma kā sacerējums.

 

Priecīga ziņa. Šogad pa Salacu naktī jābrauc nebūs!

Pārmaiņas pēc būs jāpabrauc pa jūru (precīzāk – līci), pārmaiņas pēc – diennakts gaišajā laikā, lai paskatītos kā tas īsti ir. Brauciens uz salām.

Sakarā ar to, ka līdz Latvijas lielākajām salām (Buļļu sala, Zaķu sala, Lucavsala) var nokļūt arī nebraucot pa jūru šoreiz izvēlējāmies Igauniju. Ir paredzēts arī zināms plezīrs līdzbraucējiem, pavadot braucējus ar drošinošo kuģīti.

 

2. Sacensību vieta un laiks

Sacensību starts: Igaunijas pilsēta Voiste. Voistes osta. 19 augusts. Starta laiks tiks precizēts, bet domājams, ka ~6:00 (no rīta, kamēr nav vēja). Starta datums pašlaik orientējošs, jo stiprā vējā nevienu jūrā nedzīsim.

 

Reģistrācija starta vietā. Faksa numurs pieteikumiem 7505322, tomēr vēlams labāk izmantot pieteikuma formu tepat web lapā (zemāk). Izziņas pa tel. 29222339.

Pa šo pašu numuru iespējams taujāt arī par iespēju iegūt laivas, organizēt to (laivu), kā arī dalībnieku un līdzjutēju transportu.

 

Plānotās izpriecas: Ierodamies 18. augusta vakarā (skat. "kā nokļūt"). Nakšņošana līdzpaņemtajās teltīs, ostas tuvumā. 19. augustā startējam no Voistes, dodamies Manilaidas virzienā un atstājot to kreisajā bortā finišējam Kihnu (30-35km). Mazliet atvelkam elpu. Tad veicam braucienu ap salu (pa perimetru kadi 16km). Līdzjutēji seko pasākuma norisei no pavadošā kuģīša. Tad veidojam nometni un ēdam pusdienas/vakariņas.

Tālāk paredzēta brīvā programma – sauļošanās, bāka, kadiķu biezoknis, vienīgais veikals salas visu ceļu krustpunktā, baznīca, kapi, tūrisma centrs, lidosta, osta, slaveno kartupeļu meklēšana, tautastērpu aplūkošana, alus galu galā un miegs (atkal teltīs).

20 augustā ceļamies, nomazgājam muti, iedzeram rīta tēju un seko starts atceļam (domājam, ka atkal ap 6:00). Paredzēts mazliet īsāks gabals, kā pirmajā dienā, taču tālāk no krasta. Manilaida paliek kreisajā bortā, Sormusāre labajā. Ap 12:00 jau nu visiem vajadzētu būt klāt. Atkarībā no vēja virziena, stipruma, sportiskās formas etc. - svinīgais noslēgums, valstu vadītāju uzrunas un apbalvošana

Finišs: Voiste, 20 augusts

 

3. Dalībnieki

Par sacensību dalībnieku var kļūt ikviens, kurš apzinās savas spējas veikt distanci, piekrīt šī Nolikuma noteikumiem un ir nokārtojis pieteikuma formalitātes. Sacensības notiek vienvietīgās un divvietīgās laivu klasēs – jūras kajaki.

 

Uzmanību!!! Pieteiktajām laivām jābūt jūrasspējīgām (tai skaitā nenogremdējamām un ar slēgtu klāju). Organizātori patur tiesības lemt par katras atsevišķas laivas piemērotību.

 

4. Sacensību vērtēšana

Rezultātus vērtē summējot 3 posmu laikus un nosaka atsevišķi katrā laivu klasē.
Starts: Visām laivām kopējs vai pa laivu klasēm liela dalībnieku skaita gadījumā. Starts atvērts 30 minūtes.
Kontrollaiks: 2 stundas pēc pirmās laivas finiša.
Apbalvošana paredzēta 5min. pēc kontrollaika beigām, vai 15min. pēc pēdējās laivas finiša (ja tā finišējusi pirms kontrollaika beigām).

 

5. Inventārs

Dalībnieki piedalās sacensībās ar savu inventāru. Par inventāra ieskaitīšanu noteiktā laivu klasē strīda gadījumā lemj sacensību galvenais tiesnesis.
Laivām, kas apgāztas grimst, ir jānodrošina papildus celtspēja.
Obligātais inventārs:

•  laiva, airis, bruncis

•  glābšanas vestes

•  mobilais telefons ar uzlādētu bateriju, ūdensdroši iesaiņots

•  kompass (papildus var lietot arī GPS)

•  dzeramais ūdens (vismaz 1l uz personu)

 

6. Palīdzība no malas

Palīdzība no malas nav atļauta. Vietu skaits kuģītī ierobežots...


7. Palīdzība distancē

Sacensību dalībniekiem ir pienākums palīdzēt avarējušai komandai (apgāzta laiva, cietušā pārvietošana, utt. cik tas saistīts ar netliekamas palīdzības sniegšanu. Par neatliekamas palīdzības nesniegšanu komandu var diskvalificēt.

 

8. Pieteikšanās kārtība

Lai pieteiktos sacensībās ir jāaizpilda pieteikuma forma un jāapmaksā dalības maksa
Dalības maksa ir 12 Ls no dalībnieka un 15 Ls no līdzjutēja kuģītī (auto braucēji un prāmja pasažieri netiek pieskaitīti un arī baroti netiek). Dalības maksas summā iekļauta sacenību organizatoriskās izmaksas, balvas – krekliņi, vakariņas Kihnu salā (arī līdzjutējiem), karsts ūdens un brokastu buljons 20 augustā. Līdzjutējiem divvirzienu kuģītis.

 

9. Atbildība

Dalībnieki atbild par pietiekumā sniegto ziņu pareizību. Paraksts uz pieteikuma vai ķeksis pieteikuma formā apliecina dalībnieka(u) piekrišanu nolikuma noteikumiem un riska uzņemšanos.

 

Organizātēji nosaka minimāli neieciešamo inventāru (sadaļa 5. inventārs), vadoties no savas pieredzes. Dalībniekiem ir tiesības un pienākums ņemt līdzi tādu papildus inventāru drošības paaugstināšanai ko diktē viņu pieredze vai specifiskās peldlīdzekļa prasības (piemēram ķiveres, lukturītis, švammīte, sūknītis, krūzīte, airpūslis, utt.).

 

 

 

Brīvo vietu skaits jūras kajakos: nav limita

Brīvo vietu skaits smailēm: nav limita

Brīvo vietu skaits kuģītī (līdzjutējiem): 29

 


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web