Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

VIEDOKLIS

 

 

Visu laiku lasītākie viedokļi
Ūdenstūrisms. Quo Vadis? [13]
Vai kanoe laiva ir stabila? [3]
Microsoft AutoRoute. Atsauksmes uz karstām pēdām. [6]
Mīti un pieņēmumi par laivām [1]
Pyranha Speeder: pirmie iespaidi Gaujā pie Siguldas. [8]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdenstūrisms. Quo Vadis? [13]
Straujūdens trases Anglijā un Velsā [3]
Inovācijas? [72]
Vai kanoe laiva ir stabila? [3]
Pyranha Speeder: pirmie iespaidi Gaujā pie Sigulda [8]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

RIOT FLAIR. Tests Jēkabpils Trekā

Martines, 29.07.2007

Komentāri [3]

 

 

Šī laiva nu vienreiz ir domāta 100% rodeo, bez kompromisiem. Protams var ēst zupu ar dakšiņu, un gulēt ar kājam gaisā, bet no tā nekas labs neiznāks.

Noliktavā FLAir izskatījās kā kārtējais neveiksmīgais mārketinga produkts - skaistas krāsas, nevienam nevajadzīgas hidrodinamiskas konstrukcijas, pieskrūvējamas spuriņas, bez ceļu balstiem. Bet, neskati vīru pēc cepures un "laivu kā cepuri", jo, aizvedot FLAiram atrādīt "Trekas" mucu, pirmais iespaids pilnībā pagaisa. Super laiva par ļoti labu cenu!

Viegla, labi izbalansēta, ērts, regulējams sēdeklis un daudz, daudz vietas kāju pēdām (kas rodeo laivām nemaz nav tik raksturīgi). Lieliski turās mucā, viegli grozās, sērfojās un "eskimosojās". Zemā aizmugure ļauj tālu atgāzties, kas paver jaunus apvāršņus tādām rodeo figūrām kā pretējais eskimosa apgrieziens, dažādas skrūves, vai "kick flip". Agresīvās kantes un zemais "klīrenss" labi reaģē uz katru kustību, varbūt pat pārāk - ātrā reakcija putainajā vilnī nepiedos kļūdas un no malas izskatīsies, ka laiva valda pār braucēju. (jūs jau zināt kā tas izskatās - pāris negribēti "eskimosi", "kārtvīli"...).

Laiva savas formas dēļ ļoti jauki uzvedas arī plakanā ūdenī - stabili stāv svecē, un iespējams atstrādāt skaistus, taisnus "kārtvīlus" u.c. plakanūdens figūras. (foto nr.4)

Pie mīnusiņiem varētu pieskaitīt nu jau klasiskā izpratnē neesošos ceļu balstus - laivai ir tikai vietiņas kur novietot ceļus, un līdzi nākošie mīkstumiņi tur jāsalīmē pašam.
Laivas apakša speciāli ir "sašvīkāta", iegravēta tāda kā zirnekļtīklveidīga matrica, kas bremzē taisnvirziena kustību ūdenī. Konkrētās laivas gadījumā tas gan nav mīnuss - tā tomēr ir 100% rodeo laiva, un matrica domāta, lai vieglāk turētos uz viļņa un putainajā mucā.
Mazliet jāpiešaujas "kārvēt" (likt uz kanti) šito laivu, bet pie kuras laivas tad nav jāpiešaujas?

FLAir pieejams divos dažādos izmēros 47 un 57. Pirmais - maziem cilvēkiem, otrais lieliem cilvēkiem. Vidējiem cilvēkiem ir brīva izvēle - ņemt mazo versiju, kas šajā gadījumā būs lieliska izvēle, lai mācītios figūras plakanā ūdenī - mazs tilpums un super stabilitāte, vai ņemt lielo modeli un braukt pa milzīgiem viļņiem un mucām, jo plakanā ūdenī apgūt kaut ko vertikālu būs krietni grūtāk.

Īsumā - ja jums patīk, vai gribās mācīties ampelēties pa viļņiem un mucām - laiva ir priekš jums. Ja vēl šaubāties, cena atsvērs visus trūkumus.

Vēlu veiksmi pirkumos un tiekamies uz LIELĀ viļņa! :)
Martines


Klubs > Tēmas > Viedoklis

Lapu uztur: Inno.web