Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

VIEDOKLIS

 

 

Microsoft AutoRoute. Atsauksmes uz karstām pēdām

Agris Pētersons, 21.09.2005

Komentāri

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

modric

22.09.2005

19:55

Agri, M$ AR Eiropā nav lietojams, ja nu vienīgi pa Parīzi vai Londonu vazājoties... To es Tev varēju pateikt vēl pirms Tu ar to mēģināji cīnīties - bet tas jau ir no vērtīgo, nevis derīgo padomu sērijas, proti, pilnīgi pareizs, bet par vēlu:)
Man niez nagi mazo MIO palmtopu pārbaudīt - tur M$ nav tuvumā bijis (ja neskaita WinCE), cerams, ka tam softam datubāze un kartes ir nopietnākas, lai gan arī tur nav /jaunās/ Eiropas valstis visas iekšā, bet vismaz kaut daļa ir. LV, protams, nav, bet to vēl varētu pieciest, jo var jau tur OziExp iebāzt ar visām LV kartēm.

Agris

22.09.2005

20:33

Pa Ozi jau neko nevar sarūtēt. Tās tomēr ir dažādas dziesmu grāmatas. MS pievienoto Pocket Streets nemaz nemēģināju.

Ivars

26.09.2005

23:51

MS AR ir lietojams tikai off-line maršruta plānošanai. Šajā jomā tas ir samērā funkcionāls (kā tik no A uz B, ceļu preferences, kilometrāža, laiki u.c). Pēdējā MS AR versija ar austrumeiropas galvenajiem ceļiem ir 2002 gada versija, ko arī izmantoju. Navigācijai MS AR reāli nav izmantojams. To var izmantot tikai, lai trakotu savu pozīciju kartē, bet arī tas notiek ar 15sek intervālu (iešūts cieti softā). Ir pieejams AR 2002 cracks, kas atjauno karti 2 sekundēs.
Navigācijai Eiropā uz PC neko labu neesmu sastapis, toties ir daudzi softi priekš PocketPC/PalmOSa/Smartphone. Viens no pašreiz jēdzīgākajiem variantiem, ko pats esmu izmantojis, ir TomTom Navigator v5, kuram ir ideāla Polijas u.c. austrumeiropas valstu kartes (Baltijas vēl nav, bet sola). Vienīgais TT5 trūkums ir off-line plānošanas trūkums (maršrutu viņš plāno tikai, kad ir dabūjis derīgu GPS signālu un atrodas kartē). Bez TT5 vēl ir virkne līdzīgu softu - Navigon, CoPilot u.c.
Ja nav slinkums, tad principā maršrutu var manuāli saplānot un navigēt ar t.s. mapping tipa programmām (OziExploreru, Touratech), kas pieejamas gan uz PC, gan PDA. Braukājot pa vietām, kurām nav vektorizētu navigācijas karšu (e.g. Dienvidslāvija, Bulgārija, Ungārija u.c.), šāds variants ir gana labs, lai neapmaldītos (atrodam kalibrētu karti i-netā vai noskanējam un nokalibrējam jebkuru pieejamu papīra karti vai paprasam draugam un uz priekšu).
Tā ka principā šajā virzienā var izvirst līdz bezgalībai. Vienīgi jārēķinās, ka a) tas prasa laiku/naudu b) pie bezsmadzeņu GPS veidīgas braukšanas tā pierod, ka gūti pēc tam no tās atradināties.

free rider

13.10.2005

15:33

Nafig tās kartes.Noperciet navigāciju un uz eiropu.Viss redzams,maiga balss tev pasaka kur un kā braukt,apbraukt sastrēgumus un tā tālāk.

Pow

08.11.2005

06:16

Labs raksts, pateikta pilniiga taisniiba.
Piekriitu Ivaram. Pats lietoju Acer n35 pda ar tomtom5 un tas reaali rullee. Kur nav vektoru karshu lietoju to pashu veco labo OziExplorerCE.

hvz

21.07.2006

14:00

nu nezinu izbraucu ar autoroute liidz chehijai
probleemas bija ar poliju jo taa nav ne autoroute ne JSLatvia. pa cik GPS aparaats tika iepirkst dienu pirms izbraukshanas un ideja arii tad tikai radaas tad nu nesanāca atrast neko citu.
Varu pateikt ka tas mani izglāba uz čehijas un Slovākijas robežas. Tika pateicoties autoroute atradām ceļu jo tur nebija ne zīmju ne norāžu. A JS rādīja kur tu esi bet pārāk lielā mērogā un vislaik sanāca ka jābrauc mums ir tur kur ir autostrādes remonts bet uz otru pusi. Ieslēdzu autoroute ši uzreiz parādīja kas kur un kā :)

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Viedoklis > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web